O nas

Agencja BLUEORB

Nasza agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa działa na rynku od ponad 10 lat. W tym  czasie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów, dzięki którym nabyliśmy doświadczenia, stając się profesjonalistami w swojej dziedzinie. Staramy się być na bieżąco z nowymi trendami, technologiami oraz ciągle poszerzać swoją wiedzę
i umiejętności, aby sprostać każdemu wyzwaniu i być bardziej konkurencyjnymi na rynku. Cenimy jakość, terminowość i niezawodność.

Jesteśmy gotowi na realizację odważnych i nieszablonowych pomysłów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do Klientów indywidualnych. Posiadamy własny park maszyn oraz pracownię graficzną.

Nasze działania obejmują różne obszary:

  • Agencja Reklamowa
  • Druk Wielkoformatowy
  • Elementy wystroju wnętrz
  • Profesjonalne oklejanie aut
  • Aplikację wykonanych reklam

Dlaczego my?

grafika punktowa usług

Twój projekt w dobrych rękach

Infolinia

Wszystko zaczyna się w tym miejscu, przyjmujemy twoje zlecenie, ustalamy szczegóły. Następnie przekazujemy zlecenie do biura projektowego ze wszystkimi wytycznymi.

BIURO

W biurze wdrażamy plany w życie, ustalamy z klientem kolejne procesy produkcji. Przygotowujemy wizualizacje oraz grafiki potrzebne do projektu.

DRUKARNIA - WŁASNY PARK MASZYNOWY

Kolejnym etapem jest druk przygotowanych grafik na odpowiednim materiale wybranym przez klienta. Może to być bezpośredni nadruk w technologii solwentowej, atramentowej lub UV.

WARSZTAT ŚLUSARSKO - SPAWALNICZY

W zależności od potrzeby wykonujemy: frezowanie, cięcie, gięcie, toczenie, wiercenie, skręcanie, malowanie elementów metalowych oraz spawanie konstrukcji stalowych i stelaży.

MAGAZYN/MONTAŻ

Po odpowiednim przygotowaniu materiałów, zabezpieczamy gotowy produkt, a następnie w zależności od zlecenia, wysyłamy paczkę firmą kurierską lub wykonujemy montaż.

Sprawdź!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaufali nam: