wizytóki

Wizytówki

“Twoją marką jest to, co ludzie mówią o tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju.” – Jeff Bezos

Wizytówka to nieodłączny element spotkań biznesowych, jej główną funkcją jest to, żeby klient ją zapamiętał i sięgnął po nią w przyszłości.

W naszej ofercie znajdują się wizytówki w różnych konfiguracjach, złocone, srebrzone, z lakierem UV 3D wybiórczym, Canva, Multiloft, bigowane czy kwadratowe.

Papier firmowy

Papier firmowy to profesjonalny sposób prowadzenia tradycyjnej korespondencji. Konsumenci bombardowani są z każdej strony treściami wirtualnymi, czując nadmiar tych informacji, często je pomijają. Zupełnie inaczej reagują na tradycyjną, papierową formę korespondencji, wydaje się być ona istotniejsza i bardziej elegancka.

Wrażliwość na kwestie ekologiczne

Oferujemy papier firmowy drukowany na nowoczesnym bezdrzewnym preprincie lub na papierze z recyklingu, gramatura 90g. Do wyboru najczęściej wybierane formaty: A3, A4, A5, A6 DL oraz 198×210 mm.

papier firmowy
teczki ofertowe

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to podstawowy produkt marketingu bezpośredniego. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje przepływ papierowych dokumentów oraz w bezpośrednim kontakcie z klientem. Lepiej przekazać dokumenty klientowi w teczce, nie tylko z powodów praktycznych, ale też reklamowych. Dobrze zaprojektowana teczka firmowa to budowa wizerunku i prestiżu.

Ofertowa teczka firmowa – możliwości produkcji i uszlachetnienia.
Do wyboru uszlachetnienia: folia matowa, folia błyszcząca, lakier UV wybiórczy. Teczka posiada specjalne miejsce na wizytówkę.
Dostępne są teczki ofertowe drukowane na papierze kreda mat 350g, w trzech formatach: standard 1 bigowa 475x337mm, standard 2 bigowa 477x337mm, standard+ 2 bigowa 527x363mm.

Koperty firmowe

Na wizerunek firmy składa się wiele elementów, nawet z pozoru nieistotnych jak koperty firmowe. Mają one nadrukowane logo firmy, budują pierwsze wrażenie w oczach klienta oraz wpływają znacznie na profesjonalizm przedsiębiorstwa. Gotowe nadruki na kopertach, to również duża oszczędność czasu przy wysyłce korespondencji.

W ofercie formaty: DL, DL z okienkiem, C5, C5 z okienkiem, C4.

koperty firmowe
notesy firmowe

Notesy firmowe

Notesy firmowe to nie dość, że skuteczna reklama firmy, ale na tyle przydatne narzędzie w biurze, że masz pewność, że klient sięgnie po nie częściej, tym sposobem nie dasz zapomnieć o swojej firmie. Notes może być także praktycznym upominkiem dla klienta.

Oferujemy druk na papierach z recyklingu! Jest to Nautilus, papier niepowlekany w 100% z recyklingu z certyfikatem FSC.
Do wyboru najczęściej wybierane formaty: A3, A4, A5, A6, DL oraz 198×210 mm, z klejeniem po krótszym lub dłuższym boku.

Wydruki materiałów firmowych

Druk cyfrowy i offsetowy jest jedną z najbardziej znanych technik druku. Zapewnia on wysoką jakość drukowanych produktów przy stosunkowo niewielkich kosztach.

W naszej ofercie znajdują się: ulotki, ulotki składane, plakaty, gazetki, katalogi reklamowe, katalogi klejone, teczki ofertowe, wizytówki, papier firmowy, kalendarze listwowane, kalendarze spiralowe, notesy, podkładki na biurko, naklejki i wiele innych.

Dzięki inwidualnemu podejściu do zleceń, nasza oferta zadowoli każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i niebanalne projekty. Nie boimy się podejmowania nowych wyzwań, ponieważ dzięki nim zdobywamy dodatkowe doświadczenie.
Podnieś prestiż firmy – skorzystaj z naszej oferty.

wydruk materiałów firmowych