projektowanie graficzne reklamy

Projektowanie graficzne – reklamy

“Nigdy nie ma się drugiej okazji, by zrobić pierwsze wrażenie” – Andrzej Sapkowski

Projektujemy grafiki reklamowe opierając się na jakości i uniwersalności, popartej wieloletnim doświadczeniem, obserwujemy trendy, analizujemy rynek. Skupiamy się na unikatowym, niebanalnym pokazaniu Twojego biznesowego świata. Bez względu na to co projektujemy, chcemy zapewnić jak najlepszą obsługę od pierwszej rozmowy, aby jak najlepiej spełnić oczekiwanie klienta. Zajmujemy się projektowaniem reklam zewnętrznych: banerów reklamowych, bilbordów, kasetonów, tablic unijnych i informacyjnych, szyldów, stojaków. Zapewniamy także wysokiej jakości wydruk na szkle, pcv, plexi, dibond, metalu, kartonie oraz drewnie. Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów oraz zatrzymać obecnych.
Zapewniamy fachową pomoc, szybki czas realizacji oraz przystępne ceny.

Projektowanie oklejenia pojazdów, łodzi

Samochód może stanowić doskonałą wizytówkę firmy. Grafika na samochodach to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy. Dla Twoich klientów liczy się głównie informacja, w tym przypadku, mogą ją uzyskać w każdym miejscu, np: stojąc w korku ulicznym. Zaletą tej formy reklamy jest to, że koszty ponoszone są jednorazowo, natomiast samochód staje jest skutecznym nośnikiem reklamy w całym okresie jego użytkowania.

Zapewniamy fachowe doradztwo, projekt, wydruk oraz usługę aplikacji folii. Zajmujemy się każdym rodzajem oklejenia – reklamowym, całościowym, zmianą koloru auta, zabezpieczeniem lakieru folią PPF. Zapraszamy do współpracy, więcej informacji i projektów na stronie oklejanieauta.pl

projekty graficzne łodzi
projektowanie witryn sklepowych

Projektowanie witryn sklepowych

Witryna sklepowa jest bardzo ważnym narzędziem marketingowym, według badań, mamy od 3 do 8 sekund, aby zainteresować i zachęcić potencjalnego klienta do odwiedzenia naszego sklepu. Ponad 80 proc. klientów odwiedza sklepy pod wpływem impulsu wywołanego wyglądem witryny / wystawy sklepowej. Profesjonalny projekt to przedsięwzięcie wielowymiarowe, które musi uwzględnić wiele czynników decydujących o powodzeniu wybranej strategii marketingowej oraz prawidłowego doboru narzędzi. Aranżacja nie może być przypadkowa, musi być spójna i efektywna, trzeba wziąć pod uwagę zasady visual merchandising, grupę docelową, odpowiednią stylistykę i kolorystykę dobraną do branży, orientację przestrzenną, dopasowanie asortymentu i odpowiednią ekspozycję produktów. Dobranie tych wszystkich elementów w sposób przemyślany w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą w zakresie nowych technologii powoduje, że nasze witryny sklepowe będą atrakcyjne dla oka i wzbudzą zainteresowanie klientów. Zapraszamy do współpracy.

Projektowanie materiałów pos

POS – w rozwinięciu Point-of-sale to rodzaj marketingu bezpośredniego, który polega na wykorzystaniu materiałów POS do realizacji celów reklamowych, czyli są to materiały wspierające sprzedaż, takie jak: ekspozytory, displaye modułowe, stojaki reklamowe, standy, gabloty, podstawki na produkty, akcesoria reklamowe na półkach sklepowych, a także zabudowy paletowe i stoiska wystawiennicze.

Materiały POS są narzędziem reklamy BTL, czyli reklamy znajdującej się poza mass mediami, jest ona skierowana do konkretnych odbiorców i ma wpływać na ich decyzje zakupowe, aby faktycznie spełniały swoją rolę powinny charakteryzować się nie nachalną, unikatową oraz atrakcyjną wizualnie formą, odzwierciedlającą profil firmy. Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, stworzymy wyjątkowy projekt, dodatkowo stanowiący spójny element identyfikacji wizualnej firmy, co pozwoli wzmocnić wizerunek marki w świadomości klientów. Zapewnimy także wydruk oraz montaż.

projektowanie materiałów pos
projektowanie stoisk targowych

Projektowanie stoisk wystwienniczych / targowych

Stoisko targowe musi mieć w pełni dopracowaną koncepcję, aby nie tylko przykuć uwagę potencjalnego klienta, ale też odpowiednio wyeksponować oferowane przez firmę produkty lub usługi. Przy projektowaniu należy wziąć pod uwagę funkcjonalność stoiska, spójność wizualną marki oraz zaprezentować możliwie najwyższą jakość wykonania. Trzeba wziąć pod uwagę maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, odpowiednie oświetlenie, kolorystykę, spójną stylistykę i odpowiednie, ale nie nachalne pokazanie produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom w pełni dopracowane koncepcje projektowe spełniające ich wysokie oczekiwania. Wykorzystujemy materiały jak najlepszej jakości, aby stoiska targowe przyciągnęły jak największą liczbę odwiedzających.
Świadczymy kompleksowe usługi, zarówno projektowania stoisk wystawienniczych zgodnych z potrzebami marki, a także produkcję i montaż.
Zapraszamy do współpracy.