oklejanie samochodów

Profesjonalne oklejanie samochodów

Sposób na wyróżnienie się w biznesie i na drodze

Jesteśmy ekspertami od oklejania samochodów, łodzi, foodtruck, quadów i zabudów samochodowych. Specjalizujemy się w projektach reklamowych, dzięki którym Twoja firma ma szansę zdobyć przewagę nad konkurencją i dotrzeć do jeszcze większego grona potencjalnych klientów. Korzystamy z najwyższej jakości folii renomowanych producentów, co gwarantuje nie tylko znakomity efekt estetyczny, ale także wieloletnią trwałość.

Nasze studio zajmuje się realizacją od A do Z – wraz ze stworzeniem projektu, wydrukiem oraz profesjonalnym montażem.

Cenę usługi określamy indywidualnie w zależności od rodzaju reklamy oraz wielkości samochodu. Do wyceny potrzebujemy informacji o modelu, marce, roczniku oraz kolorze pojazdu. Do ceny należy także doliczyć wykonanie projektu, jeśli nie był dostarczony przez Klienta.

Całkowita zmiana koloru auta

Oklejenie samochodu folią pozwala zmienić kolor całego auta lub tylko wybranych elementów, jak dach, spoiler, maska czy lusterka. Spokojnie, jeśli po czasie uznasz, że nie takiego efektu oczekiwałeś, w dowolnej chwili można usunąć folię i spróbować czegoś innego. Niczym nie ryzykujesz!

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny projekt. Korzystamy z folii jedno- lub wielobarwnej, strukturalnej, perłowej, z efektem połysku lub matu. Przed realizacją przedstawimy Ci wizualizację, dzięki czemu będziesz w stanie od razu ocenić, czy właśnie o to Ci chodziło.

całkowita zmiana koloru auta

Oklejenie całego samochodu folią jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które np. chcą ujednolicić wygląd floty swoich pojazdów czy umieścić na nich wyraziste elementy reklamowe..

oklejenie reklamowe

Oklejanie reklamowe

Samochód może stanowić doskonałą wizytówkę firmy. Grafika na samochodach to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy. Dla Twoich klientów liczy się głównie informacja, w tym przypadku, mogą ją uzyskać w każdym miejscu, np: stojąc w korkach ulicznych lub przejeżdżając przez zatłoczony parking.

Oklejenie samochodu treścią reklamową to same korzyści:

 • zwiększenie rozpoznawalności marki
 • zyskanie skutecznego, mobilnego nośnika reklamy
 • zwiększenie zaufania do firmy, która oficjalnie promuje swój wizerunek
 • koszt ponoszony jednorazowo, reklama na długi czas.

Realizujemy wszelkie projekty, w tym oklejanie całkowite, częściowe czy naklejanie liter i drobnych elementów graficznych. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Oklejanie samochodów dostawczych

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz na specjalne życzenie Klienta wykonujemy projekty. Zajmujemy się oklejaniem częściowym (np. logo, dane teleadresowe, krótkie hasła reklamowe) lub całościowym (zmiana koloru, oklejenie całej powierzchni auta). Grafika drukowana jest atramentem solventowym. Dodatkowo można ją zabezpieczyć laminatem, dzięki któremu folia zachowa na dłużej swoje właściwości i kolory. W zależności od zamówienia grafika może być wykonana z:

 • Folii monomerycznej,
 • Folii polimerowej,

 • Folii wylewnej,

 • Folii odblaskowej i fluorescencyjnej,
 • Folii magnetycznej,
 • Folii ONE WAY VISION,
 • Folii imitującej carbon, drewno, skórę oraz wiele innych.
oklejenie reklamowe
maluta - oklejenie auta

Oklejanie ciężarówek, autobusów

Oferta naszej firmy obejmuje oklejanie samochodów ciężarowych wszelkiego typu: z zabudowami typu naczepa, blaszak, kontener, izoterma. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu oklejaniu, wspólnie określimy rodzaj reklamy, zakres robót, oszacujemy koszty oraz doradzimy w projekcie.

Oklejanie ciągników siodłowych, kontenerów

Oklejanie samochodów ciężarowych TIR zyskało w ostatnich latach wielu zwolenników. Wielu kierowców Tirów, podkreśla tym swoją indywidualność, dzięki temu stają się oni rozpoznawalni na drodze. Natomiast firmy chętnie wykorzystują ogromną powierzchnię auta jako nośnik reklamy.

Realizujemy wszelkiego typu oklejenie, od pojedynczych napisów, naklejek po całkowite oklejenia ciągnika i naczepy. Przez ostatnie lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w oklejaniu wielkogabarytowym, pomożemy w projekcie i doborze odpowiedniej folii.

oklejenie ciągników siodłowych
oklejenie flotowe

Oklejanie flotowe

Spójna, przejrzysta identyfikacja wizualna marki to najważniejszy element kreowania wizerunku firmy oraz sposób na profesjonalne zaznaczenie swojej widoczności na rynku.

Odpowiedni projekt oklejenia flotowego, gwarantuje rozpoznawalność marki w całym obszarze działań sprzedażowych. Naszą ofertę kierujemy do firm posiadających kilka samochodów, oferując korzystne warunki współpracy oraz szybki czas realizacji.

Zabezpieczenie lakieru folią PPF

Korozja? Rysy? To już nie twój problem!

Folia PPF to prawdziwy hit wśród właścicieli chcących porządnie zabezpieczyć karoserię swojego samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, solą, piaskiem, kamieniami, promieniowaniem UV, złośliwością innych kierowców i wreszcie korozją.

Folia ochronna występuje w wykończeniu matowym lub w połysku. Niektóre folie charakteryzują się właściwościami samoregeneracji (Self Healing), oznacza to, że większość, a często nawet wszystkie rysy, samoczynnie zanikają pod wpływem dodatniej temperatury i promieni słonecznych.

zabezpieczenie lakieru folią ppf

Dzięki folii PPF utrzymasz lakier swojego auta w nienagannej kondycji, co znacząco wpłynie na wartość pojazdu i ułatwi jego sprzedaż za wyższą cenę w przyszłości. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

oklejenie tuningowe

Oklejanie tuningowe, sport, dechroming

Tuning optyczny wysokiej klasy

Korzystamy wyłącznie z folii najlepszych producentów: 3M, Avery, Arlon, Hexis oraz Oracal. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować nie tylko doskonały efekt estetyczny, ale także wieloletnią trwałość oklejenia. Oferujemy szeroki wybór opcji kolorystycznych oraz wykończeniowych, w tym: folie strukturalne z popularnym efektem karbonu i folie ochronne do lakierów (PPF).

 • Pełne bezpieczeństwo i ochrona oryginalnego lakieru
 • Znacznie niższy koszt w porównaniu do tradycyjnego lakierowania
 • Natychmiastowy, trwały efekt optyczny

Pamiętaj, że niefachowe przeprowadzenie oklejenia karoserii samochodu wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami, włącznie z uszkodzeniem oryginalnej powłoki. Powierz to zadanie specjalistom. Nie ryzykuj – w końcu chodzi tutaj o wygląd rzeczy, na której bardzo Ci zależy.

Oferujemy także popularny w ostatnim czasie – dechroming, czyli oklejenie chromowanych elementów nadwozia zazwyczaj folią koloru czarnego.

Oklejanie łodzi

Oklejanie łodzi wykonujemy przy pomocy specjalistycznych folii renomowanych producentów. Materiał jest bardzo trwały, w pełni odporny na działanie wody (także morskiej) i promieniowanie UV. Oklejony kadłub jest skutecznie chroniony przed korozją, a także bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.

Dzięki oklejeniu praktycznie od ręki zyskujesz zupełnie nowy wygląd swojej łodzi, która natychmiast zaczyna się wyróżniać w porcie. Dlatego z tej możliwości chętnie korzystają właściciele firm, którzy chcą zyskać skuteczne narzędzie reklamy.

Oklejenie łodzi to znakomity sposób na to, by uczynić z łodzi efektowny nośnik reklamy Twojej firmy.

oklejenie łodzi

Oferujemy także profesjonalne oklejenie wnętrza łodzi przy pomocy laminatów 3M™ DI-NOC™. To gama wysokiej jakości, trwałych laminatów samoprzylepnych o trójwymiarowej fakturze imitującej drewno, skórę, metal itp .Posiadają znak CE w ramach Normy EN15102:2008 oraz Trudnopalność: B-s2, d0.

oklejenie kamperów

Oklejanie kamperów

Moda na kampery w pełni. Oferujemy zabezpieczenie lakieru nowego kampera, odnowienie wyglądu starszego modelu lub oklejenie zgodnie z dowolnym projektem. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj folii, a nasi specjaliści profesjonalnie okleją kampera.

Oferujemy także profesjonalne oklejenie/odnowienie wnętrza przy pomocy laminatów 3M™ DI-NOC™. To gama wysokiej jakości, trwałych laminatów samoprzylepnych o trójwymiarowej fakturze imitującej drewno, skórę, metal itp .Posiadają znak CE w ramach Normy EN15102:2008 oraz Trudnopalność: B-s2, d0.

Oklejanie foodtruck

W 1872r. zbudowano pierwszą miejską mobilną jadłodajnię, ciągniętą przez konie. Walter Scott miał zadaszony wóz konny, zaparkował go przed lokalną redakcją gazety w Providence w stanie Rhode Island. Siedząc w środku, sprzedawał kawę i kanapki.

Food trucki stały się popularnym i tańszym niż posiadanie restauracji, pomysłem na biznes. W czasach ogromnej konkurencji na tym rynku, samo smaczne jedzenie nie wystarczy, uzupełnieniem oferty będzie ciekawie i estetycznie oklejona przyczepa gastronomiczna.

oklejenie foodtruck
oklejenie sprzętu specjalistycznego

Oklejanie sprzętu specjalistycznego

Gwarantujemy najwyższą precyzję, na co pozwala nam bogate doświadczenie, stosowanie najlepszych materiałów oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Okleimy wszelkiego rodzaju maszyny: koparki, ładowarki, wózki widłowe oraz wszelkie inne maszyny budowalne i rolnicze. Zapraszamy do kontaktu.