stoiska targowe

Stoiska targowe

Stoisko targowe musi mieć w pełni dopracowaną koncepcję, aby nie tylko przykuć uwagę potencjalnego klienta, ale też odpowiednio wyeksponować oferowane przez firmę produkty lub usługi. Przy projektowaniu należy wziąć pod uwagę funkcjonalność stoiska, spójność wizualną marki oraz zaprezentować możliwie najwyższą jakość wykonania. Trzeba wziąć pod uwagę maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, odpowiednie oświetlenie, kolorystykę, spójną stylistykę i odpowiednie, ale nie nachalne pokazanie produktu.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom w pełni dopracowane koncepcje projektowe spełniające ich wysokie oczekiwania. Wykorzystujemy materiały jak najlepszej jakości, aby stoiska targowe przyciągnęły jak największą liczbę odwiedzających.
Świadczymy kompleksowe usługi, zarówno projektowania stoisk wystawienniczych zgodnych z potrzebami marki, a także produkcję i montaż. Zapraszamy do współpracy.

Ścianki wystawiennicze / trybunki

Ścianki promocyjne to skuteczny sposób na zaprezentowanie różnej treści reklamowej czy informacyjnej. Duża powierzchnia zadrukowania pozwala na umieszczenie wielu informacji. Z tego typu produktów chętnie korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale też politycy, artyści czy celebryci. Najpopularniejsze są ścianki POP-UP proste i łukowe, mogą one być jedno- lub dwustronne. W razie potrzeby możliwe jest wydrukowanie grafik po obu stronach konstrukcji.

Ścianki ekspozycyjne i trybunki można wykorzystać w wielu miejscach:

 • centra handlowe
 • targi, konferencje, imprezy branżowe/firmowe
 • mobilne studia fotograficzne i nagrań
 • prezentacje, promocje produktów, wystawy, stoiska degustacyjne
 • imprezy sponsorskie
 • wystrój sceny
 • jako ścianka weselna
 • dekoracja biura, holu.
scianki wystawiennicze
ścianki sponsorskie z logo

Ścianki sponsorskie z logo

Ścianki sponsorskie to specyficzne produkty stosowane podczas wszelkiego rodzaju eventów, gdzie najczęściej robione są zdjęcia na tle ścianek. Nasze ścianki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się trwałością, mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Nowoczesna technika zadruku sprawia, że grafika na ściance to wierne odwzorowanie kolorystyczne poszczególnych logo sponsorów. Zapraszamy do współpracy.

Rollup

Roll up to wolnostojący baner reklamowy, jedno- lub dwustronny, rozwijany w górę, mocowany w specjalnej kasecie. Jest to najbardziej uniwersalny i sprawdzony nośnik reklamowy. Posiada prostą konstrukcję, dzięki której każdy samodzielnie może go rozłożyć i szybko złożyć. Niepodważalną zaletą Roll up jest to, że jest mobilnym i lekkim produktem, idealnie nadaje się na prezentacje w wielu miejscach. Dodatkowo posiada wygodną torbę transportową, co sprawia, że jego przenoszenie nie sprawia problemów.

Jeśli potrzebujesz mobilnego i przystępnego cenowo produktu do promocji, warto rozważyć zakup rollupa. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju.

rollup
potykacze

Potykacze

Potykacz może być skutecznym i niedrogim nośnikiem reklamy wewnętrznej lub zewnętrznej. Najczęściej można je spotkać przed sklepem lub restauracją, często służą jako tablice informacyjne. Potykacz ma prostą konstrukcję, są to dwie tablice połączone ze sobą w kształt litery A, które mogą być wykonane z drewna, tablicy kredowej, aluminium lub PCV. Obie strony potykacza można zadrukować, dzięki temu reklamę widać z obu stron. Charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Nie zajmują dużo miejsca, więc nadają się do miejsc gdzie jest potrzeba przemieszczania miejsca prezentacji reklamy. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego potykacza reklamowego.

Potykacze (koziołki reklamowe) z konstrukcją

Potykacze reklamowe (koziołki reklamowe) autorskiej konstrukcji, zostały wykonane z poliwęglanu komorowego, połączonego w środku przy pomocy stalowych zawiasów. Koziołki są lekkie i stabilne, nie rozjeżdżają się nawet po długiej ekspozycji, łatwo się składają, a ich waga pozwala na swobodne ich przenoszenie. Grafika została wydrukowana na folii, a następnie naklejona na powierzchnię potykacza. Nasze koziołki mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju działalności handlowej, usługowej, targach czy turniejach.

koziolki - potykacze
standy reklamowe

Standy reklamowe

Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest możliwe bez odpowiedniego dotarcia do potencjalnych klientów. Wymaga to stosowania różnych form marketingu. Standy reklamowe to uniwersalny sposób na przedstawienie oferty, sprawdzi się zarówno wewnątrz np. podczas prezentacji, targów, w centrach handlowych, jak i na zewnątrz – na deptakach przy ruchliwych ciągach komunikacyjnych. Jest to idealne narzędzie, aby w nienachalny sposób zaprezentować się podczas imprez promujących produkt, usługę czy całą markę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Stojaki na ulotki

Ulotki są nadal często wykorzystywanym elementem marketingu bezpośredniego, dlatego ważne jest ich odpowiednie zaprezentowanie. Produktem wykorzystywanym do tego celu są różnego rodzaju ekspozytory, które można wykorzystać jako:

 • stojaki na ulotki reklamowe, informacyjne
 • stojaki na broszury np. broszury informacyjne w salonie samochodowym, katalogi turystyczne w biurze podróży
 • stojaki na gazety w kiosku
 • stojaki na gazetki reklamowe produktowe w markecie.

Stojaki na ulotki mają też zastosowanie podczas targów, eventów, promocjach, przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu lub usługi.

stojaki na ulotki
flagi i maszty

Flagi i maszty

Flagi reklamowe to obowiązkowy produkt do prezentacji treści reklamowych lub informacyjnych podczas imprez outdoorowych, nie zastąpiony przy akcjach promocyjnych i różnego rodzaju eventach, koncertach, turniejach, zawodach sportowych czy stawiany przed sklepami, ale przyda się także podczas targów czy wystaw wewnętrznych. Winder, beachflag charakteryzują się wysokim wskaźnikiem docierania treści do odbiorców, mają ciekawy design, dzięki temu wyróżniają się wśród natłoku innych oklepanych nośników reklamowych. Ich zaletą jest też ich mobilność, niska waga i możliwość wielokrotnej ekspozycji. Dostępne są w różnych rozmiarach, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej flagi.