tablica unijna

Tablice unijne

Wykonujemy tablice unijne informacyjne i pamiątkowe. Tablice unijne informacyjne umieszcza się tam, gdzie prowadzone są prace związane z realizacją projektu unijnego lub współfinansowanego ze środków z Unii Europejskiej.

Tablica musi zawierać odpowiednie informacje, układ i kolorystykę. Umieszczanie takich tablic jest obowiązkiem beneficjenta. Tablica unijna pamiątkowa montowana jest po zakończeniu inwestycji.

Zadbamy, aby produkowane przez nas tablice spełniały unijne wymogi i były dopasowane do założeń konkretnego funduszu.

W naszej ofercie znajdują się tablice o różnych wymiarach oraz wykonane z różnych materiałów: PCV, Dibond lub Plexi. Mamy możliwość bezpośredniego nadruku UV, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość grafiki. Tablice charakteryzują się wytrzymałością na warunki atmosferyczne, ścieranie czy promieniowanie UV.

Oznakowanie biur i firm

Space branding czyli aranżacja wnętrza budynku, jest ważnym elementem identyfikacji firmy. Tworząc wewnętrzne oznakowanie firmy należy wziąć pod uwagę uniwersalność, trwałość materiałów, czytelność informacji oraz możliwość szybkich modyfikacji w przypadku zmian. Cechy te są szczególnie ważne w przypadku ogromnych przestrzeni biurowych dla wielu działalności. Ważnym elementem projektu jest lokalizacja tabliczek, muszą znajdować się na wysokości wzroku w łatwo dostępnych miejscach.

W naszej ofercie znajdują się:

  • tabliczki kierunkowe, służące do nawigacji w budynku
  • tabliczki informacyjne przydrzwiowe, informujące o działach, pracownikach
  • tabliczki informacyjne wewnętrzne, służące informowaniu o danych pomieszczeniach, np. magazyn, szatnia, biuro, hala oraz numeracji drzwi
  • tablice zbiorcze, informują o wielu najemcach, mogą zawierać także logotypy. Umieszczane są najczęściej w klinikach medycznych, rozbudowanych kompleksach biur oraz urzędach.

Nasi specjaliści doradzą dobór materiału i technologii nadruku. Oferujemy nadruki bezpośrednio na dibondzie, plexi, pcv, metalu, drewnie czy szkle.

Zajmujemy się także oklejaniem wnętrz, polecamy matowe (mrożone, mleczne) folie do częściowego oklejenia oszklonych przestrzeni np. w salach konferencyjnych, aby zapewnić potrzebną w tym miejscu prywatność podczas spotkań.

tabliczki z logo

Tabliczki informacyjne z logotypem

Tablica informacyjna z logotypem staje się wizytówką firmy, jednocześnie spełniając funkcje informacyjne.

Tablica może być wykonana z dowolnego materiału z nadrukiem UV, idealnie odwzorowującym kolory i charakteryzującym się dużą trwałością. Dla podwyższenia efektu można użyć transparentnej plexi z częściowym zadrukiem. Natomiast używając złotej lub srebrnej folii można stworzyć elegancką tabliczkę premium.

Chętnie doradzimy w doborze materiału i pomożemy w stworzeniu ciekawego projektu.

Logotypy przestrzenne

Logotypy przestrzenne są nieszablonowym typem oznakowania wewnętrznego, podkreślają obecność marki w przestrzeni publicznej. Projekt takiego logotypu powinien ściśle współgrać z firmową księgą identyfikacji wizualnej. Ich zaletą jest atrakcyjny nienachalny wygląd, łatwość montażu oraz niska cena, dzięki temu nawet małe firmy mogą sobie pozwolić na prezentację logo tego typu. Najczęściej montowane są na recepcji, w salach konferencyjnych oraz na głównej, reprezentacyjnej ścianie biura, kliniki, salonu.

Dla podkreślenia efektu logotyp przestrzenny może być podświetlony. Elementy grafiki najczęściej wykonane są z PCV lub plexi. Zapewniamy projekt, wydruk, wykonanie i montaż.

logotypy przestrzenne
tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne

Tabliczki ostrzegawcze mogą mieć zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i firmach. Dzięki nim w łatwy i czytelny sposób można poinformować odwiedzających o ograniczeniach, niebezpieczeństwie, monitoringu itd. W niektórych sytuacjach wywieszenie tabliczek jest wymagane prawnie np. na placach budowy etc.

Tabliczki produkowane są przy użyciu technologii HP Latex III generacji, która wykorzystuje wyłącznie ekologiczne tusze klasy Premium. Nadruk cechuje się znakomitą trwałością, dzięki czemu nie przestaną być czytelne przez długie lata.

Każdą tabliczkę dodatkowo pokrywamy niewidocznym laminatem przeznaczonym do zabezpieczania wydruków przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami, zadrapaniami i mechanicznymi uszkodzeniami.

Naklejki informacyjne

Naklejki na podłogę wykonane są z markowej, wytrzymałej folii samoprzylepnej. Oferujemy wydruk w technologii HP Latex, dodatkowo zabezpieczony specjalnym laminatem podłogowym. Naklejki są odporne na odbarwienia, plamy, promieniowanie UV, są wodoodporne, antyalergiczne i bezzapachowe.

Naklejki można umieścić na dowolnej płaskiej i odtłuszczonej powierzchni. Idealnie nadają się do marketów, sklepów oraz innych placówek gdzie tworzą się kolejki oczekujących.

Oferujemy także naklejki na szyby – Easy Stick jest to produkt łatwy w aplikacji, wielokrotnego użytku, przeniesienie jej w inne miejsce możliwe jest bez utraty właściwości klejących, podczas naklejania łatwo się repozycjonuje. Naklejki są odporne na wilgoć oraz zabrudzenia.

naklejki informacyjne